Koszty dostawy – GRATIS!

W troskę o wygodę Klienta, wszystkie nasze wyroby w sklepie objęte są darmową wysyłką !

 

Czas realizacji zamówień 1-2 dni robocze.

Formy płatności

Każdy z nas jest inny i preferuje wygodne dla niego rozwiązania. SŁAWNA ceni różnorodność, dlatego oferuje swoim klientom kilka sposobów płatności za zamówienia. Wszystkie z nich są komfortowe i bezpieczne. Ciesz się zakupami!

1. Za pobraniem

Jeśli z różnych powodów nie chcesz wykonywać przedpłat, możesz wybrać płatność za pobraniem. Jest to jedna z najbardziej popularnych i bezpiecznych metod. Kwotę należną za zamówienie wręczasz kurierowi dopiero w momencie otrzymania przesyłki. Pamiętaj, aby przygotować odliczoną sumę pieniędzy – pozwoli Ci to uniknąć sytuacji, w której kurier nie będzie mógł wydać Ci reszty.

WAŻNE: usługa płatności za pobraniem nie obowiązuje w przypadku paczkomatów InPost.

2. Przelewy24

Natychmiastowy przelew internetowy to obecnie najbardziej lubiany sposób płatności w Polsce. Jego niewątpliwymi zaletami są szybkość i bezpieczeństwo. W naszym sklepie za obsługę e-przelewów odpowiedzialny jest system Przelewy24, który posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej i szyfruje wszystkie swoje transakcje za pośrednictwem protokołu SSL.

Jeśli wybierzesz tę metodę, system przekieruje Cię na stronę Przelewy24, gdzie należy wskazać swój bank. Po zalogowaniu się do bankowości internetowej na Twoim koncie będzie już czekał automatycznie wypełniony formularz przelewu do autoryzacji. Musisz sprawdzić zgodność danych i potwierdzić płatność. Następnie powrócisz na stronę naszego sklepu. Zamówienie zostanie wtedy automatycznie złożone, natomiast do realizacji przekażemy je dopiero po zaksięgowaniu wpłaty – zazwyczaj odbywa się to w ciągu zaledwie kilku minut.

3. Przelew tradycyjny

Przelew tradycyjny jest formą płatności ciesząca się dużym zaufaniem. Musisz jednak wiedzieć, że wszystkie sklepy internetowe – w tym również nasz – nadają paczki dopiero po zaksięgowaniu wpłaty. Czas całej operacji jest zależny od banku, dlatego mimo naszych starań cała transakcja może się nieco wydłużyć.

Aby dokonać przelewu, należy wypełnić specjalny blankiet (numer konta i dane kontaktowe naszego sklepu znajdziesz poniżej), który następnie trzeba zanieść na pocztę, do agencji opłat lub do banku. 

Możesz również skorzystać z internetowej opcji tradycyjnego przelewu krajowego. Gdy to zrobisz, pieniądze dotrą do nas najwcześniej na drugi dzień roboczy lub później. Chyba że przelew zostanie wykonany w obrębie jednego banku – wtedy cała operacja zazwyczaj ulega przyspieszeniu i opłata jest widoczna natychmiast.

Również wysyłamy po całej Unii Europejskiej, przelew należy zrobić w euro i podać dane teleadresowe dla kuriera w uwagach.

WAŻNE: pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać numer Twojego zamówienia, dzięki czemu będziemy w stanie zrealizować je szybciej.

DANE DO PRZELEWU
Sławna Eugenia Wilk

ul. 1 Maja 67

42-290 Blachownia

Numery kont:
PLN: 26 1140 2004 0000 3102 8173 6443 (MBank S.A.), numer SWIFT: BREXPLPWMBK

EURO: 32 1140 2004 0000 3012 1282 6386 (MBank S.A.), numer SWIFT: BREXPLPWMBK

4. Płatność BLIK

Płatności BLIKIEM są wygodne i bezpieczne – podajesz kod BLIK i zatwierdzasz transakcję PINem w aplikacji bankowej. Nie musisz logować się do bankowości internetowej, przepisywać haseł SMS lub danych karty płatniczej. Wszystko, czego potrzebujesz, to telefon z aplikacją mobilną Twojego banku.

5. Płatność PAYPAL

Karta płatnicza stanowi podstawową formę płatności dokonywanej przez Internet i jest całkowicie bezpieczna. 

Aby skorzystać z tej metody, należy wpisać do specjalnego formularza: numer karty, datę jej ważności oraz numer CVV umieszczony z tyłu przy wzorze podpisu. Nie należy mieć obaw przed tym sposobem – transakcje kartą płatniczą są dodatkowo zabezpieczone szyfrowaniem SSL. Po zweryfikowaniu karty, co zazwyczaj dzieje się błyskawicznie, Twoje konto bankowe zostanie obciążone, a należność za towar zostanie przelana do naszego sklepu.